Skip to content

Kurs kadrowo-płacowy w stolicy

May 23, 2013

Stolica da się lubić

Warszawskie punkty szkoleniowe mają na celu stworzeniepracowników, którzy mają należytą wiedzę teoretyczną i wykorzystanie jej do praktycznego zastosowania w pracy. W większości wypadkówczas trwania szkoleń mieści się w przedziale od 60h do 120h.

Poszerzać kompetencje mogą również osoby, które dopiero zaczynają od zera i zastanawiają się nad robotą w tym zawodzie. Na dodatek, organizowane są dla pracowników, którzy już się tym zajmują, ale chcą zwiększyć posiadane kwalifikacje i dopracować swój warsztat zawodowy, a może nawet zwiększyć szanse dostania awansu, a z czasem może nawetposady kierowniczej.

Na kursie kadrowo-płacowym zostanądotknięte materie uprawnienia firmy, odmian zatrudnienia, przeanalizowane inne losy pracowników, zasady kalkulowania odpłaceń, urlopów oraz wykonywanie deklaracji podatkowych. Ze strony praktycznej można zdobyć wprawę obsługi programów płacowych, gdzie zdołasz przewodzić elektroniczną ewidencję pracowniczą jak również na bieżąco wysyłać rozliczenia do ZUS. Dowiesz się także, jak prawidłowo rozwikłać umowę o prace, czynić rewizje ewidencji płac.

Advertisements

From → Uncategorized

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: