Skip to content

Jakie programy obsługują odcinki kadrowo-płacowe?

June 10, 2013

Nawet oddział kadr i płac takżeidzie z duchem czasu. Tworzeniebaz, sumowanie poborów, prowadzenie listy pracowniczej usprawniają ostatnio dosyć atrakcyjne oprogramowania, jak Symfonia Kadry i Płace, e-PFRON i Płatnik.

Symfonia Kadry i Płace to oprogramowanie, które ma zadanie ułatwić czynności działu w malutkich i umiarkowanych przedsiębiorstwach przez przewodzenie rozliczeń płac, jak również wydajnego bilansu dokumentów personalnych. Dokonuje agregatuform rozliczeń za spełnioną robotę, urlop, nagrody, nieobecności, ćwiczeń, zwolnień medycznych.

Posiada komplet gotowych formularzy oraz pozostałych papierów kadrowych.

Płatnik i e-PFRON- to aplikacje komputerowe, gdzie możesz dokonać rozliczeń płac ZUS-u i Referatu Skarbowego. Zbiór posiadanych funkcji ma uprościć pracę przez eksport danych do programu płatnika ZUS. Dzięki nim potrafisz przenosić miesięczne raporty do ZUS a także sumować, co miesiąc z e-PFRON.

Jeśli obsługa tych narzędzi budzi zatrwożenie i lęk, że nie sprostasz każdym funkcjom, może warto pomyśleć o udaniu się na ćwiczenie kadrowo-płacowe, gdzie poznasz tajniki obsługi wymienionych programów i przyśpieszysz tempo urzeczywistnieniapowierzonych obowiązków.

Advertisements

From → Uncategorized

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: